Svadobné fotografovanie

 

 

Príbeh, svetlo, emócie. To sú slová, ktoré mám na pamäti, aby mohli vzniknúť tie najlepšie zábery. Počas svadobného dňa využívam podľa potreby reportážny aj umelecký štýl tak, aby som mohol zachytiť všetky dôležité prvky ale aj jemné nuanse, pocity a detaily, ktoré tvoria Váš deň jedinečným a neopakovateľným. Mnohokrát ide o momenty a sekundy, ktoré sa už nikdy nezopakujú a ich zachytenie je tým čo dáva výslednému fotografickému súboru pridanú hodnotu. 
 

 
Tešiť sa môžete na:

  Reportážne fotografie a momentky, pomocou ktorých je možné uchovať skutočnú atmosféru, emócie a všetko podstatné na čo rozhodne nechcete zabudnúť.

  Štylizované fotografie ako z obálky časopisov. Svojimi fotografiami sa skutočne budete chcieť pochváliť. Pri svojej tvorbe vychádzam z dlhoročných fotografických skúseností s foto bookmi, glamour, štylizovanými fotografiami modeliek či bežných ľudí. Vymyslíme spolu tie najzaujímavejšie pózy v ktorých sa budete cítiť sami sebou a fotenie si spoločne užijete.

  Pokročilá retuš a postproces vybratých záberov. Dokonalý makeup, krásny účes, perfektné šaty a predsa sú tu tie malé drobnosti ktoré pokladáme za vlastné chybičky krásy. Všetko je dokonalé ale počas svadobného dňa to chceme ešte dokonalejšie, ešte krajšie, ešte trblietavejšie. Užívajte si luxus, ktorý si niekedy mohli dovoliť iba hviezdy show bussinesu. Vaše fotky vyretušujem pokročilými technikami, ktoré sa bežne používajú pri príprave fotografií na titulné stránky.

 


Orientačný cenník svadieb pre rok 2014

Od 600,- € za prípravy, portrétne fotenie, sobáš, spoločné fotografie. Celková cena zahŕňa fotenie, výber, postprodukciu a DVD nosič s 300 a viac zábermi. Cena za nadštandartné retušovanie podľa Vašich požiadaviek sa účtuje zvlášť. Po osobnom stretnutí a dohodnutí rozsahu fotenia svadobného dňa a retušovania viem stanoviť presnejšiu cenu.

 


Iné

  Potrebujete spoločné fotografie ešte pred svadbou? Chcete prekvapiť hostí netradičným oznámením či prezentovať v rámci svadobného programu videoprojekciu zo spoločného „Rande fotenia“?
Ceny spoločných predsvadobných fotiek sa pohybujú od 200 €
Pre budúce nevesty ponúkam aj fotografie v Boudoir/Glamour/Beauty štýle v cenách od 350 €